SK banner

Freestyle kolobežka SVX Stunt LEMON Speed

Kód: H-216
Akcia Novinka
Značka: SVX
€124 –23 % €94,90
Skladem
Môžeme doručiť do:
29.9.2021

Freestyle kolobežka SVX Lemon SPEED je ideálna pre každého, či už ste začiatočník alebo jazdíte roky. Jedná sa o kombináciu sily a ľahkosti s odolnými riadidlami a širokou hliníkovou platformou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Freestyle kolobežka SVX Lemon SPEED je ideálna pre každého, či už ste začiatočník alebo jazdíte roky. Jedná sa o kombináciu sily a ľahkosti s odolnými riadidlami a širokou hliníkovou platformou.

Dajte na kvalitu spracovania!

Materiál je jedna vec, ale čo by to bolo bez skvelej konštrukcie? Vďaka novým prelomovým technológiám CNC a skvelým nápadom je táto freestyle kolobežka skonštruovaná presne a precízne. Začnime s kvalitným kompresným systémom HIC, ktorý umožňuje plynulý a skvelý výkon barspinu. Nehovoriac o oceľovej vidlici, ktorá dodáva štruktúre kolobežky ďalšiu pevnosť. Konečne existujú špeciálne rukoväte, ktoré sú nielen super pohodlné, ale taktiež poskytujú úžasné uchopenie. Táto štýlová kolobežka je predovšetkým o silných stránkach, takže ak potrebujete niečo, na čo sa môžete kedykoľvek a kdekoľvek spoľahnúť, táto kolobežka je perfektnou voľbou.

Úžasný pomer ceny a výkonu. Kolobežka má hliníkový stred koliesok, kovovú brzdu a osvedčenú spoľahlivú konštrukciu.

ABEC 9 – ložiská najvyššej kvality

Všetky modely freestyle kolobežiek SVX majú najvyššiu kvalitu ložísk ABEC 9. Ložiská ABEC 9 znamenajú vysokú presnosť, účinnosť a možnosť nadobudnutia vyšších rýchlostí než na predchádzajúcich ložiskách. Lacnejšie kolobežky majú ložiská nižšej triedy, čo sa výrazne premieta do kvality jazdy. Freestyle kolobežky SVX LEMON Speed bola vybavená ložiskami ABEC 9 RS, ktoré sa používajú v profesionálnom freestyle odvetví.

Riadidlá Y-bar z ocele

SVX Lemon SPEED má jednodielne chrómované oceľové riadidlá v tvare Y. Tieto riadidlá z chrómovanej ocele sú pevnejšie a vydržia omnoho viac záťaže než hliníkové riadidlá, čo zaisťuje väčšiu bezpečnosť.

Drážkované TPR rukoväte

Počas jazdy vo vysokej rýchlosti je bezpečné uchopenie základom pohodlia a bezpečnosti. To je dôvod, prečo je LEMON Speed vybavené profesionálnym drážkovaním TPR. Toto drážkovanie rukovätí poskytuje pevnejšie uchopenie než bežné gumové rukoväte. Môžete si byť istí, že aj pri ten najagresívnejšej jazde sa vám nebude šmýkať ruka.

Štvornásobná oceľová objímka

Objímka je prvok, ktorý spája vidlicu s volantom. Počas náročnej jazdy je preto kvalita tohto prepojenia veľmi dôležitá. Preto má kolobežka SVX Lemon SPEED svorku až pre štyri oceľové šróby.


Špecifikácia:

  1. Výška riaditek: 85 cm
  2. Šírka riaditek: 55 cm
  3. Veľkosť svorky: štvornásobná
  4. Veľkosť kolieska: 110 mm
  5. Jadro kolieska: hliník
  6. Plošina: hliník
  7. Tvrdosť kolieska: PU 88A
  8. Ložiská: ABEC-9
  9. Brzda: Flex Fender

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: