SK banner

Detská cyklistická prilba SP CHER IN-MOLD, 52-56cm, ružovo-modrá

Kód: P-045
€27,95 –14 %
32668 8 detska cyklisticka prilba sp cher in mold 52 56cm ruzovo modra
€27,95 –14 % €23,90
Skladem
Môžeme doručiť do:
26.1.2022

Prilba SP CHER IN-MOLD je určená najmenším užívateľom. Je zhotovená z ľahkých a bezpečných materiálov. Tieto prilby sú dokonalé pre ochranu hlavy pri jazde na korčuliach, skateboarde, bicykli či kolobežke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prilba SP CHER IN-MOLD je určená najmenším užívateľom. Je zhotovená z ľahkých a bezpečných materiálov. Tieto prilby sú dokonalé pre ochranu hlavy pri jazde na korčuliach, skateboarde, bicykli či kolobežke.

Prilba SP CHER IN-MOLD je určená najmenším užívateľom. Je zhotovená z ľahkých a bezpečných materiálov.  Prilba má certifikát CE, vyhovuje norme EN1078. Tieto prilby sú dokonalé pre ochranu hlavy pri jazde na korčuliach, skateboarde, bicykli či kolobežke.


TECHNOLÓGIE A VÝHODY
Pre bezpečnosť a pohodlie dieťaťa je veľmi dôležité správne prispôsobenie prilby. Pri prilbách SP sú použité regulačné systémy Head Lock, ktoré umožňujú optimálne prispôsobiť prilbu obvodu hlavy dieťaťa. Bezpečnostný klip umožňuje jednoduché zapnutie a odopnutie prilby.

Prilba váži len 155 g a je vyrobená technológiou In-Mold. Ako to funguje? Vnútorná vrstva EPS je vstrekovaná do vonkajšej tvrdej polykarbonátovej škrupiny, a vďaka tomu má prilba vysokú stabilitu, nízku hmotnosť, zaručí vám bezpečie a je veľmi odolná.

Model CHER IN-MOLD bol navrhnutý tak, aby poskytoval dodatočnú ochranu čela a zátylku. Prilba je vybavená 13 ventilačnými otvormi, ktoré účinne odvádzajú teplo pri intenzívnej jazde.

Prilba je vyrobená z ľahkého materiálu. Jej nízka hmotnosť poskytuje pohodlie počas fyzickej aktivity. Light Weight Technology – Prilba vyrobená technológiou IN-MOLD. IN-MOLD technológia je pevné a neoddeliteľné spojenie polykarbonátovej škrupiny s konštrukciou EPS prilby. Umožňuje navrhnutie viacerých ventilačných otvorov. Prilby sú veľmi ľahké, odolné a pevné.Systém HeadLock uľahčuje prispôsobenie veľkosti prilby podľa veľkosti hlavy.Ochranná vrstva absorbujúca energiu v okamihu nárazu.Bezpečný klip umožňuje jednoduché zapnutie a odopnutie prilby. Zámok pásu umožňuje trvalé nastavenie proporcií a dĺžky pásov.

Parametre:
regulácia: Head Lock - 52-56 cm
výborná ochrana čela a zátylku
rýchle zapínanie pod krkom
vonkajší povrch: PC, In-mould
vnútorná vrstva: čierna EPS
počet ventilačných otvorov: 13
Hmotnosť: 155 g
Certifikát: CE, EN 1078

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: