Skladacia kolobežka SVX GREYHOUND, kola 200 mm

Kód: H-219
Novinka
Značka: SVX
€98 –18 %
hulajnoga 200 mm z hamulcem recznym black (7)
€98 –18 % €79,90
Skladem
Môžeme doručiť do:
25.10.2021

Kolobežka je vyrobená z kvalitnejších materiálov, namontovaná na gumových kolesách 200 mm (vpredu) a 200 mm (vzadu) so zvýšenou pevnosťou, s maximálne vystuženou a stabilnou konštrukciou rámu a plošiny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolobežka je vyrobená z kvalitnejších materiálov, namontovaná na gumových kolesách 200 mm (vpredu) a 200 mm (vzadu) so zvýšenou pevnosťou, s maximálne vystuženou a stabilnou konštrukciou rámu a plošiny. Model je navyše vybavený brzdou na riadidlách, ktorá zaručuje spoľahlivé a silné brzdenie na akomkoľvek povrchu a za všetkých podmienok. Široká plošina s protišmykovým povrchom – doska bola navrhnutá tak, aby bola vhodná ako pre juniorov, tak aj pre náročných užívateľov; doska bola zároveň pokrytá protišmykovým povrchom so zaujímavou a modernou grafikou. A má optimálne rozmery, ktoré uspokoja všetkých, aj náročných dospelých užívateľov, ktorí hľadajú spoľahlivé a odolné komunikačné prostriedky na cestu, napr. do školy alebo do práce.

Kolobežka má pôsobivý rozsah nastavenia výšky riadidel v troch krokoch: od 77 do 91 cm, takže je vhodná pre vysokých užívateľov až do výšky 170 cm, rovnako ako aj pre juniorov.

Špeciálne tvarované a pogumované rukoväte

Špeciálne rozšírené rukoväte s anatomickým tvarom, pogumované na celom povrchu a vybavené mikrootvormi, zaisťujú ventiláciu počas jazdy, znižujú absorpciu vlhkosti a zaisťujú maximálny komfort jazdy. Pri preprave skútra je možné rukoväte sklopiť. 

Kolobežka bola špeciálne navrhnutá tak, aby ju bolo možné rýchlo zložiť jedným tlačidlom. Vďaka tomu sa kolobežka jednoducho vojde napríklad do kufra automobilu. Okrem toho je model vďaka špeciálnemu umiestneniu designu sklopnej spony úplne chránený proti náhodnému sklopeniu počas jazdy, čo maximalizuje bezpečnosť používania.

Model má stabilný STOJAN, vďaka ktorému je možné skúter umiestniť na akýkoľvek povrch bez rizika prevrátenia.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Materiál: hliník

Kolesá: Guma

Priemer kolesa: predné 200 mm, zadné 200 mm

Vysokokvalitné ložiská ABEC-7 CARBON

Skladacia (funkcia rýchleho skladania + ochrana proti náhodnému skladaniu)

PROTIŠMYKOVÁ PLATFORMA

PROFILOVANÉ A ROZŠÍRENÉ RUKY

RIADIDLOVÁ BRZDA

DOPLNKOVÁ NOŽNÁ BRZDA

SKLADACÍ STOJAN

 

ROZMERY:

Rozmery plošiny: šírka 11 cm, úžitková dĺžka 32 cm, celková dĺžka 42 cm

Plynulé nastavenie výšky stĺpiku riadenia

Šírka riadidel: 39,5 cm

Maximálna (zaručená) hmotnosť užívateľa: 100 kg

Zhoda s normou PNEN14619

Hmotnosť skútra: 4,25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: