Fitness lopta na skákanie 65 cm

Kód: F-956-ZE
€19,90 –20 %
Fitness míč na skákání 65 cm (Vyber barvu : Červená)
€19,90 –20 % €15,90
Skladom
Vyber barvu :
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
12.12.2023

Fitness skákacia lopta je perfektné vybavenie pre každého. Je obzvlášť užitočná pri stimulácii motorického vývoja detí a povzbudzuje ich k fyzickej aktivite.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fitness skákacia lopta je perfektné vybavenie pre každého. Je obzvlášť užitočná pri stimulácii motorického vývoja detí a povzbudzuje ich k fyzickej aktivite.

Skákanie na lopte je nielen skvelá zábava, ale aj účinný tréning rovnováhy a propriorecepcie – pocitov prúdiacich z kĺbov a svalov. Priopercepcia, známa aj ako zmysel pre polohu tela, nám pomáha určiť polohu nášho tela bez pomoci nášho zraku. So správne fungujúcim zmyslom pre pri-vnímanie sme schopní bez problémov vykonávať „účelové“ akcie a pohyby.

Použitie lopty namiesto stoličky navyše rozvíja zmysel pre rovnováhu a pomáha udržať chrbát a brucho rovné. Odporúčané aj pre cvičenie pre tehotné, cvičenie pre celkový rozvoj, korekciu chýb držania tela a rehabilitáciu chrbtice a kondičný tréning.

 

Parametre:

• Farba: lopta dostupná v červenej, modrej a žltej farbe

• Materiál: z odolného, namáhania odolného Pvc materiálu s 2 rohovitými držadlami

• Rozmery výrobku:

- priemer 65 cm

• Rozmery balenia (1 kus): 19 x 8 x 17 cm

• Hrubá hmotnosť: 750 g

• Čistá hmotnosť: 670 g

• Maximálne zaťaženie lopty: 80 kg

 

EB FIT je značka špecializujúca sa na fitness doplnky a vybavenie určené do domácich posilňovní, dlhoročné skúsenosti a vynikajúce názory zaručujú spokojnosť s nákup.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: