Detská cyklistická prilba FLAMER, 44-48 cm

Kód: P-034
Novinka
Značka: Spokey
€13,55 –12 %
img (4)
€13,55 –12 % €11,95
Skladem
Môžeme doručiť do:
25.10.2021

Prilba FLAMER je určená najmenším užívateľom. Je zhotovená z ľahkých a bezpečných materiálov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prilba FLAMER je určená najmenším užívateľom. Je zhotovená z ľahkých a bezpečných materiálov. Prilba má certifikát CE, vyhovuje norme EN1078. Tieto prilby sú dokonalé na ochranu hlavy pri jazde na korčuliach, skateboarde, bicykli či kolobežke.

KVALITA

Na naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho dôvodu dbáme na to, aby na ich výrobu boli použité materiály najvyššej kvality. Vieme, že je dôležité sa odlíšiť, preto kladieme zvláštny dôraz na originálny a vypracovaný dizajn. Prilby sú vyrobené v súlade s najnovšími trendami a najmodernejšími farbami.

TECHNOLÓGIE A VÝHODY

Pre bezpečnosť a pohodlie dieťaťa je veľmi dôležité správne prispôsobenie prilby. Pri prilbách sú použité regulačné systémy Head Lock, ktoré umožňujú optimálne prispôsobiť prilbu obvodu hlavy dieťaťa. Vďaka pevnému rozšírenému šiltu prilba chráni čelo aj zátylok. Prilba je vyrobená z ľahkého materiálu. Jej nízka hmotnosť poskytuje pohodlie počas fyzickej aktivity. Systém Head Lock uľahčuje prispôsobenie prilby podľa veľkosti hlavy. Ochranná vrstva absorbujúca energiu v okamihu nárazu. Bezpečný klip umožňuje jednoduché zapnutie a odopnutie prilby.

URČENÉ

jazda na bicykli, korčuliach, kolobežke a skateboarde.

Parametre

  • Head Lock
  • výborná ochrana čela a zátylku vďaka pevnému rozšírenému šiltu
  • vonkajší povrch: PVC
  • vnútorná vrstva: EPS
  • rýchle zapínanie pod krkom
  • hmotnosť: 200+/-10g
  • certifikát: CE EN 1078

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: