Detská prilba Movino Cariboo NAVY, rôzne veľkosti

Kód: P-089-S
Značka: Movino
€29
Skladom
Velikost
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Helma Cariboo – neodmysliteľným prvkom bezpečnej jazdy na bicykli alebo kolobežke je dostatočná ochrana proti pádu. Ochranná prilba Movino spĺňa všetky požiadavky - výrobok je certifikovaný v súlade s normou EN 1078.

Detailné informácie

Podrobný popis

Helma Cariboo - neodmysliteľným prvkom bezpečnej jazdy na bicykli alebo kolobežke je dostatočná ochrana proti pádu. Ochranná prilba Movino spĺňa všetky požiadavky - výrobok je certifikovaný v súlade s normou EN 1078.

  • odnímateľný popruh s nastavením veľkosti
  • látkový popruh pre upevnenie helmy
  • certifikát potvrdzujúci zhodu s požiadavkami európskej normy EN 1078

Helma Movino je vyrobená z PPE (vonkajší materiál) a silnej vrstvy čierneho EPS, teda polystyrénu. Vnútorná vrstva prilby je prvkom, ktorý ovplyvňuje bezpečnosť pri pádoch a helma Movino má silnú vrstvu polystyrénu (15-20 mm), ktorá bezpečne ochráni hlavičku vášho dieťaťa.

Prilba má popruh pre upevnenie a odnímateľný popruh vnútri prilby pre nastavenie veľkosti. Nastavovací popruh umožňuje prispôsobiť veľkosť helmy rastúcej hlave dieťaťa. Je odnímateľný, takže ho môžete odpojiť, keď ho už nepotrebujete. Doplnkovým prvkom prilby sú otvory zaisťujúce dostatočné odvetrávanie.

Veľkosť S: 48-52 cm. Táto veľkosť helmy by mala byť vhodná pre deti vo veku 3 až 8 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: