Detské odrážadlo MOVINO Cariboo ADVENTURE s brzdou, nafukovacie kolesá 12'', bielo-modré

Kód: R-004-BM
Značka: Movino
€87
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Štýlové detské odrážadlo Movino Cariboo Adventure. Nosnosť 25 kg, 12“ kolesá, vhodné pre deti od 2 rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Čo je odrážadlo MOVINO Cariboo Adventure?

Movino Cariboo Adventure je spoľahlivé odrážadlo pre deti od 2 rokov. Jeho bez-pedálový design umožní vášmu dieťaťu rýchlo zvládnuť základy jazdných lekcií, ktoré sú o udržiavaní rovnováhy a vyrovnávaní tela. Model Adventure je vhodný taktiež pre staršie deti, ktoré už pretekajú. Vďaka nafukovacím pneumatikám, ktoré zaisťujú optimálne tlmenie nárazu a vynikajúcu priľnavosť, bude jazda na nerovnom teréne skvelým dobrodružstvom. Ručná brzda zaistí bezpečnosť pri rýchlejšej jazde, rovnako ako pri jazde z kopcov.

Vrátane ručnej brzdy

Odrážadlo Movino Cariboo Adventure disponuje V-brzdou. Montáž brzdy je voliteľná. Brzda sa namontuje, až keď je dieťa pripravené. Pokiaľ sa vaše dieťa práve začína učiť jazdiť, behať, skákať – odporúčame odloženie inštalácie ručnej brzdy na neskôr. Brzda môže zbytočne odvádzať pozornosť od toho, čo je najdôležitejšie, a to je rovnováha. Deti, ktoré začínajú svoje dobrodružstvo s odrážadlom bezpečne brzdia nohou. Ručná brzda sa stáva nenahraditeľnou, keď dieťa jazdí rýchlejšie alebo rado jazdí na kopcoch. 

 

Nafukovacie kolesá s hliníkovými ráfikmi

Nafukovacie kolesá majú mnoho výhod: vďaka nim je jazdenie po nerovnostiach príjemnejšie a počas dažďa poskytujú veľmi dobrú priľnavosť. Kolesá na odrážadle Movino Cariboo Adventure majú ďalšiu výhodu v tom, že majú hliníkové ráfiky, čo robí odrážadlo veľmi ľahkým (na rozdiel od tých s oceľovými ráfikmi). Použitie hliníka umožnilo použiť anodizačnú techniku, vďaka ktorej je na odrážadle farba s krásnym kovovým leskom. Eloxovanie má ešte jednu funkciu - zvyšuje životnosť hliníka.

 

Žiadny zámok riadenia nie je bezpečným riešením

Tieto odrážadlá nemajú zámok riadenia. Prečo? Z bezpečnostných dôvodov. V prípade pádu sa volant bez blokády sklopí pod váhu dieťaťa. Vozidlo s blokádou sa nebude skladať a volant môže vyčnievať, čo môže ohroziť zdravie a bezpečnosť dieťaťa. Po druhé: odrážadlo bez zámky vám dáva viac manévrovateľnosti, čo zvyšuje hladkosť jazdy. Nedostatok obmedzenia volantu umožňuje rýchlejší a jednoduchší prechod do jazdného bicykla s pedálmi.

Špecifikácie:

 • ručná brzda, v-brzda (čeľusť)
 • 12-palcové nafukovacie kolesá
 • ráfiky z eloxovaného hliníka
 • veľký rozsah nastavenia volantu a sedla
 • oceľový rám o veľkosti 12 palcov
 • ergonomické, pohodlné sedlo
 • bezpečný volant bez zámky riadenia
 • mäkké a pohodlné rukoväte

Parametre:

cariboo_adventure_blue_cut

 • Bezpečnostný certifikát potvrdzujúci zhodu s európskou normou EN71.
 • Vek: vhodné pre deti od 2 do 5 rokov
 • Hmotnosť užívateľa: až 35 kg
 • Hmotnosť odrážadla: 4,2 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Odrážadlá s brzdou
Hmotnosť: 4.2 kg
Rám: Ocelový
Max. nosnosť: 35kg
Nastaviteľná výška riadidiel: ano
Typ kolies: Nafukovací
Veľkosť kolies: 12"
Barva: Bílo-modrá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: