Výhodný freestyle set Movino GLIDE Golden Spirit

Kód: FP-028
€164
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.9.2025

Freestyle set Movino GLIDE Golden Spirit obsahuje kolobežku, helmu a pegy (2 ks).

Detailné informácie

Podrobný popis

Movino_baner_Glide_GOLD_top

Nová verzia nášho modelu GLIDE má zosilnenú dosku, 100mm kolieska s ložiskami ABEC-9 Carbon a kompresný systém IHC - všetko, čo začiatočník až stredne pokročilý jazdec potrebuje. Vzhľad dopĺňajú lebky na bočných okrajoch dosky.

Glide 2.0

Movino Glide má eloxovanú hliníkovú palubu, ktorej lesk upúta pohľady všetkých v skateparku. Ako to asi funguje počas letu?

Pre začiatok ideálna

Nová verzia nášho modelu GLIDE má zosilnenú dosku, 100 mm kolieska s ložiskami ABEC-9 Carbon a kompresný systém IHC - všetko, čo začiatočník až stredne pokročilý jazdec potrebuje. Vzhľad dopĺňajú lebky na bočných okrajoch dosky.

Parametre

Výrobca                                                     Movino

Váhy                                                           3,3 kg

Úroveň pokročilosti                                     základná

Určenie                                                       skatepark

Kompresný systém                                     IHC

Priemer koliesok                                         100 mm

Výška riadidiel                                             58 cm

Šírka riadidiel                                               53 cm

Šírka dosky                                                  11 cm

Priemer riadidiel                                           32 mm

Vnútorný priemer riadidiel                            28 mm

Jadro koliesok                                              Nylon

Klasifikácia ložísk                                         ABEC-9

Typ riadidiel                                                  Y-BAR

Celková výška                                              81 cm

Typ vidlice                                                    Bezzávitové

Maximálna hmotnosť užívateľa                   100 kg

Typ brzdy                                                     Flex Fender


+ Prilba Nexus Black M

Prilby Nexus sú navrhnuté pre maximálnu bezpečnosť, ktorá ide ruka v ruke s pohodlím a štýlom. Odolná vonkajšia škrupina z ABS plastu chráni pred nárazmi a odermi. Vo vnútri prilby sa nachádza silná vrstva výstelky z tvrdeného expandovaného polystyrénu (EPS peny), ktorá tlmí nárazy a pomáha rozptýliť silu prípadného pádu. Konštrukcia prilby je štandardizovaná podľa aktuálnych bezpečnostných požiadaviek pre športové vybavenie – spĺňa európske bezpečnostné normy EN1078 a má certifikáciu CE. Poskytuje tak dokonalú ochranu zapáleným športovcom, deťom aj rekreačným jazdcom.

Tvar a detaily prilby sú navrhnuté s dôrazom na dokonalé prilnutie. Vďaka dvojitému systému nastavenia sadne presne tak, ako má.

  • otočné koliesko vzadu na doladenie veľkosti

  • trojitý remienok pod bradou s poistkou proti pricviknutiu

Či už vyrazíte na kolobežke, korčuliach alebo skateboarde, prilba zostane na mieste, nebude tlačiť a neobmedzí výhľad – ani pri rýchlych manévroch alebo trikoch.

Prilby Nexus sú ideálnym parťákom na jazdu na kolobežke, kolieskových korčuliach alebo skateboarde. Minimalizujú riziko poranenia hlavy a stávajú sa kľúčovým bezpečnostným prvkom malého aj veľkého športovca.

Chladná hlava aj v zápale jazdy

Či už sa vydáte na kolobežku, korčule alebo skateboard, strategicky rozmiestnené vetracie otvory zabezpečia efektívnu cirkuláciu vzduchu. Aj pri intenzívnej aktivite je prebytočné teplo odvádzané von a hlava sa neprehrieva.

Parametre:
• vonkajšia časť: ABS plast
• vnútorná časť: EPS pena (tvrdený expandovaný polystyrén)
• pásik: nylon alebo polyester – spresniť

Veľkostná tabuľka:
M 54–57 cm

Odporúčame zmerať hlavu v jej najširšej časti (cca 1 cm nad obočím a ušami) a vybrať veľkosť s dostatočnou


+ Peg na kolobežku MOVINO, 2 ks

Peg na kolobežku MOVINO sa pýši veľmi kvalitným spracovaním a pevnou konštrukciou z hliníkovej zliatiny.

  • Pegy slúžia na grindovanie po prekážkach.
  • Jazda na kolobežke tak dostáva ďalší rozmer a ponúka veľké množstvo nových trikov na vyskúšanie.
  • Možno upevniť na predné aj zadné koleso.
  • Univerzálny pre kolobežky Edge, X-Core, Glide, Nitro, Elite
  • Materiál skrutky: oceľ
  • Materiál šľapka: spevnený hliník
  • cena za 2 kusy

Dodatočné parametre

Kategória: FREESTYLE KOLOBEŽKY
EAN: 6938385296944

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola