Svietidlo Bailong BL-8455, LED typu CREE XPE + výstražná násada

Kód: E-062
€17
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.7.2024

Táto replika vojenskej baterky bola navrhnutá na taktické použitie predovšetkým pre hry a zábavu. Súčasťou je aj výstražná násada.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto replika vojenskej baterky bola navrhnutá na taktické použitie predovšetkým pre hry a zábavu. Môže byť použitá ako násada na airsoft/paintball zbraň alebo pušku či na domáce použitie. Teleso svietidla bolo vyrobené z najsilnejšej zliatiny dostupnej na trhu - letecký hliník, ktorý bol pokrytý tvrdou anodizáciou, čím sa zvýšila jej odolnosť proti poškodeniu pri zachovaní nízkej hmotnosti. Navyše povrch baterky je protišmykový. Vďaka použitiu tesniaceho systému a veľmi dobrému uloženiu prvkov je baterka odolná voči silným dažďom, vlhkosti a bahnu.

 

Baterka bola vybavená najmodernejšou polovodičovou diódou CREE XM-L T6. Je to najsilnejšia dióda, ktorá môže spôsobiť vážne poškodenie zraku. Životnosť diódy dosahuje až 100 000 hodín. Funkcia zoomu - plynulé nastavenie ohniskovej vzdialenosti svetla vďaka použitiu zaostrovacích šošoviek. To vám umožňuje prispôsobiť sa úzkemu silnému svetelnému lúču s dlhým dosahom - 200m na široké pole, ktoré osvetľuje veľkú pracovnú plochu.

Pre napájanie baterky bola použitá vysoko kvalitná lítium-iónová batéria, čo umožňuje dlhú pracovnú dobu baterky. Použitím priloženého adaptéra je možné v prípade potreby vymeniť batériu za 3 batérie AAA. Súčasťou je aj výstražná násada.

Celá sada je balená v elegantnej  krabičke, v ktorej má každý prvok svoje vlastné miesto, čím je ideálna aj ako darček.

 

Technická špecifikácia:

Výrobca: Bailong®

Teleso: letecký eloxovaný hliník

Pokryté eloxovaným povrchom

Typ diódy: CREE XPE

Svietivosť: 150-200 lúmenov

Dosah svetla: 200m

Životnosť diódy: až 100 000 hodín

Prevádzkový režim: 100%, 50%, stroboskop

Napájanie: batéria / článok 18650 4.2V alebo 3 x batéria AAA

Nabíjanie: 230 V alebo 12 V

 

Dodatočné parametre

Kategória: Svietidlá, lampy, baterky
Baterie: Li-ion (typ 18650), typ AAA
Spôsob napájania: 12V Auto nabíječka, 230V síťová nabíječka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: